W piątek 26 kwietnia nasi uczniowie, a zarazem zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych “Animusz” wzięli udział w zawodach Łyżwiarstwa Szybkiego Olimpiad Specjalnych. Organizatorem wydarzenia był Klub “Wigor” z Jastrzębia-Zdroju. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro zawodników: Magda Himel, Adam Dziki, Michał Fulneczek, Barbara Kubka i Kamil Małczak. Rywalizowali oni na dystansach 111 m i 333 m.
Walka była zacięta i emocji nie brakowało! Ale najważniejsze - wszyscy wrócili szczęśliwi, zadowoleni i z medalami na podium!
Serdeczne gratulacje dla zawodników i opiekunów!
Wyniki:
Dystans 111m
1 miejsce: Adam Dziki, Magda Himel
3 miejsce: Basia Kupka , Michał Fulneczek
4 miejsce: Kamil Małczak
Dystans 333m
2 miejsce: Michał Fulneczek, Kamil Małczak
3 miejsce: Basia Kupka, Magda Himel
4 miejsce: Adam Dziki.
Przygotowania uczestników do zawodów oraz wyjazd dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Racibórz.
