6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj! Uczniowie, którzy wraz z nauczycielami przygotowali występy, zachwycili Mikołaja i publiczność. Było pięknie, wesoło i wzruszająco. Wyjątkowym gościem była również Emi Franica - nastoletnia wokalistka, uczestniczka programu The Voice Kids i Szansy na Sukces. Emi zaprezentowała utwory, które skradły serca publiczności. Atmosfery, jaka towarzyszyła temu spotkaniu, nie da się opisać - to trzeba zobaczyć! Dziękujemy serdecznie Emi oraz wolontariuszom z II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na czele z ks. Łukaszem Michalikiem za uświetnienie naszej imprezy.
Słowa podziękowania kierujemy także w stronę wszystkich osób prywatnych, instytucji i firm, które wsparły naszą mikołajkową akcję i przyczyniły się do obdarowania naszych uczniów słodkimi paczkami. To dzięki Wam - drodzy "Mikołaje" - na ich twarzach zagościł uśmiech. Dziękujemy, że kolejny rok mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i hojność.
Szczególne słowa wdzięczności kierujemy w stronę:
- Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu,
- Pizzerii Emilia Romagna,
- firmy 5Porte SP Z O.O.,
- firmy Ostróg. net,
- firmy Mieszko S.A.,
- Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa,
- Państwa S.J. Kapuścik,
- sklepów Delikatesy Centrum w Lubomi i Pogrzebieniu oraz Lewiatan w Pogrzebieniu,
- salonu fryzjerskiego Dominika Kołek,
- Ośrodka Zdrowia w Lubomi,
- Nadleśnictwa Rudy Raciborskie.
Dobrze, że jesteście!!!
Więcej zdjęć na szkolnym fb.