16 kwietnia odbył się XV Śląski Wiosenny Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych.
Mityng został zorganizowany przez Klub Olimpiad Specjalnych Gumisie w zabrzańskim Kompleksie Rekreacji Aqvarius Kopernik. W zawodach wzięło udział około 100 zawodników.
Klub Animusz dzielnie reprezentowali absolwenci naszej szkoły: Kacper Szyra, Dawid Szyra oraz Mateusz Małys.
Zawodnicy spisali sie na medal!!!
Wyniki:
Dawid Szyra
1 miejsce - 50m stylem dowolnym
2 miejsce - 25m stylem motylkowym
Kacper Szyra
3 miejsce - 50m stylem dowolnym
2 miejsce – 100m stylem dowolnym
Mateusz Małys
3 miejsce - 50 m i 100 m stylem dowolnym.
Gratulacje dla zawodników oraz wielkie podziękowania dla ich rodziców!