W dniach od 24 lipca do 3 sierpnia w Istebnej odbył się obóz sportowy Olimpiad Specjalnych, w którym uczestniczyli nasi zawodnicy "Animuszu". Był to bardzo intensywny czas dla naszych chłopaków. Było więc chodzenie po górach i zdobywanie kolejnych szczytów, treningi na sali gimnastycznej, rozgrywki w piłkę nożną, koszykówkę i runmageddon, czyli ekstremalny bieg z przeszkodami. Chłopcy zwiedzili również centrum pasterskie w Koniakowie. Pomimo licznych zajęć sportowych nie mogło zabraknąć innych atrakcji tj. kawiarenki, grilla, przejażdżki wagonikami po Istebnej, bilardu, cymbergaja, pysznych lodów podawanych przy basenie, kąpieli w basenie, pięknych zachodów słońca i oczywiście dyskoteki.
To była świetna zabawa!
Opiekunami zawodników były pani Kasia oraz pani Monika. Serdecznie im dziękujemy!!!
